:: درباره نیکوبران آسیا
نیکوبران آسیا از سال 1382 فعالیت خود را آغاز نمود و از همان ابتدا هدف خود را برابری با بزرگان این صنعت در جهان قرار داد. ما اعتقاد داریم که تفکر مهندسین ایران کمتر از مهندسین اروپا نیست بلکه با وجود امکانات محدودتر می تواند برابر ویا حتی بالاتر باشد. بیشتر بخوانید ...

نیکوبران آسیا به شما نشان می دهد که می توانید به صنعت کشور خود اعتماد نمائید. شما پس از مشاهده آسانسورهای در حال کار این کارخانه متوجه تکنولوژی برتر آن خواهید شد که حاصل تلاش مهندسین جوان ایرانی است. بزرگترین مزیت نیکوبران آسیا نسبت به نمونه های جهانی اینست که علاوه برداشتن تکنولوژی برتر، امکانات بالا و قابل توجه ، دارای سیستم ساده و نتیجتا سرویس و نگهداری آسان و همچنین قابل تعمیر و شناسائی توسط اکثر تعمیر کاران آسانسور است.

::  محیط کاری
جهت کسب اطلاعات و مشاهده محیط کاری شرکت نیکوبران آسیا کلیک نمائید...
:: چارت سازمانی

:: ماموریت
تولید آسانسور مطابق با استانداردهای ملی و بین المللی و تامین نیازهای مشتریان شرکت.
:: اهداف
در راستای نیل به اهداف  مدیریت ارشد سازمان، برقراری سیستم مدیریت کیفیت مبتنی بر استاندارد ISO9001:2008  را در رئس اهداف خود قرار داده و با پیاده سازی سیستم مذکور و اجرای آن در جهت ارائه محصول با کیفیت و همینطور رعایت الزامات قانونی مرتبط با سازمانهای قانونمدار، خود را متعهد به پیشبرد مجموعه اهداف ذیل می داند :
- تلاش در جهت جلب و افزایش رضایت مشتریان از طریق ایجاد فرهنگ مشتری مداری در بین کارکنان
- تلاش در جهت افزایش سطح کیفیت محصولات و کاهش هزینه های تولید
- تلاش در جهت توسعه بازار و صادرات
- تلاش در جهت افزایش سطح آگاهی و دانش پرسنل
- تلاش در جهت افزایش سطح بهرو وری پرسنل